تبدیل سریع ای پی آی ۳ (API3)

خرید و فروش ارز دیجیتال در سریع ترین زمان ممکن با میهن تتر!

در میهن تتر انواع رمزارزها را با بهترین قیمت ها و در سریع ترین زمان ممکن معامله کنید. ذخایر ما امکان تسویه آنی وجوه ریالی شما پس از فروش رمز ارز خود را فراهم کرده و از سوی دیگر، اتصال میهن تتر به بازارهای جهانی این امکان را فراهم کرده تا خریدهای شما، فارق از حجم مورد نظر، به بهترین شکل انجام گیرد.

آخرین تغییرات قیمت ای پی آی ۳ (API3)

رایج ترین سوالات در باره تبدیل سریع چیست؟

چرا باید از تبدیل سریع استفاده کنم؟

ویژگی تبدیل سریع میهن تتر به کاربران اجازه می دهد تا با دسترسی به طیف وسیعی از انواع بازارهای معاملاتی، در سریع ترین زمان ممکن و با قیمتی مناسب، دارایی های خود را بدون واسطه و با میهن تتر معامله کنند.

جهت استفاده از امکان تبدیل سریع یک حساب کاربری فعال که حداقل تا سطح اول احراز هویت شده باشد نیاز است.

جهت مشاهده تاریخچه معاملات خود با استفاده از تبدیل سریع می توانید از منوی اصلی سایت > تاریخچه > معاملات اقدام نمایید.

این مقادیر بسته به بازار انتخابی شما می تواند متفاوت باشد. با انتخاب بازار مد نظر، حداقل و حداکثر مقدار قابل معامله برای شما نمایش داده خواهد شد.

انجام معاملات تبدیل سریع، بسته به مقادیر موجود در مخازن میهن تتر و بعضا به دلیل شرایط رقابتی در انجام معاملات (Race condition) ممکن است که موفقیت آمیز نباشد. در چنین شرایطی، معامله شما نا موفق شناسایی شده و تغییری در موجودی ارزهای مرتبط به بازار اتفاق نخواهد افتاد.

بله، تمامی معاملات در میهن تتر مشمول کارمزد هستند. جهت اطلاع از مقادیر کارمزدها می توانید به صفحه قیمت گذاری و کارمزدها مراجعه کنید.