پرتکرارترین سوالات کاربران میهن تتر

تتر چیست؟

تتر که با علامت اختصاری USDT شناخته می شود، هر واحد آن ارزشی معادل تقریبا یک دلار آمریکا را دارد. این رمزارز نسبت به نوسانات بازار مقاوم بوده و مانند سایر ارزها نظیر بیت کوین و اتریوم تغییر نمی کند. معمولا تریدرها و معامله گران از تتر برای حفظ ارزش دارایی های خود در مقابل ریزش های سنگین بازار استفاده می کنند. همچنین این رمز ارز قابلیت استفاده جهت انجام پرداخت های بین المللی را نیز دارا می باشد.

حداقل سن مورد نیاز کاربران جهت استفاده از خدمات میهن تتر، سن قانونی 18 سال می باشد.

بر اساس قوانین حاکم بر بازارهای مالی، ضروری است تا هویت کاربران برای ارائه دهنده گان خدمات مالی قابل شناسایی باشد. از این رو ضروری است تا کاربران اطلاعات هویتی خود را با میهن تتر در میان گذاشته تا امکان بروز هرگونه جرائم مالی به حداقل برسد.

در حال حاظر به ازای هر کاربر و هر شبکه بلاکچین، یک کیف پول اختصاصی تولید شده و در اختیار کاربران قرار می گیرد تا کاربران رمزارزهای مد نظر را به آدرس های ارائه شده واریز نمایند. همچنین واریز ریال نیز با استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی و یا استفاده از سرویس واریز شناسه دار امکان پذیر است. همینطور برداشت دارایی های ریالی و یا رمزارزها به راحتی و با استفاده از تعیین شبکه انتقال، آدرس مقصد و مبلغ مورد نظر قابل انجام است.

پس از افتتاح حساب در میهن تتر و انجام فرآیند احراز هویت و همچنین واریز دارایی های مد نظر به کیف پول های اختصاصی ارائه شده، می توانید تا با ورود به بخش تبدیل دارایی ها از ابزار های ارائه شده جهت انجام فرآیند تبدیل استفاده کنید.

در حال حاضر، تمرکز پلتفرم مهین تتر بر عرضه حرفه ای رمزارز تتر در بازار است. با این وجود، از آن جایی که رمز ارز تتر از بلاکچین اختصاصی خود بهره نبرده و جهت انجام تراکنش ها به سایر بلاکچین های نظیر بلاکچین ترون، اتریوم و یا زنجیره هوشمند بایننس متکی است، ارز های پایه ای این بلاکچین ها که عبارت از ترون، اتریوم و بی ان بی می باشند نیز جهت ارائه تجربه کاربری بهتر، توسط میهن تتر ارائه می گردند.